Kaunas – Suvalkija dviračiais

Savo įmonėje turim tradiciją į vasarines šventes (nes didelės korporacijos reguliariai rengia dideles šventes savo darbuotojams) važiuoti dviračiais. Paprastai tai būna tik maža grupelė entuziastų (a.k.a. frykų).

Šiais metais šventė sugalvojo vykti Trakiškiuose, už Marijampolės. Maždaug 150 km nuo Vilniaus, nelabai numinsi per pusdienį. Tad nusprendėm iš Kauno.

Traukinys Vilnius – Kaunas 4:48 ryto. Nuvažiuojam keturiese ir dar du kolegas sutinkame Kaune. 6-tą ryto išriedame iš Kauno. Saulė šviečia, oras žavus, vėsoka. Pakeliui Edvinas sugalvoja komandos šūkį, kuris absoliučiai pasitvirtina eigoje: “Kiekvienas už save, visi po vieną!” Pasitvirtino todėl, kad tikslą pasiekėme visi skirtingu laiku, išsibarstę.

Bendras nuvažiuotas atstumas 88 km per maždaug 7,5 valandos. Su gera komanda laikas visai neprailgo, nors į pabaigą nuovargis beveik visus stipriai pakirto. Maršrutas čia.

Pakeliui porą kartų keitėm kameras, nes kaip gi kelionė be remontų. Taip pat aplankėm Marijampolę, labai gražiai sutvarkytas miestas, kuo jis mane ir nustebino.

Išvada – darysim daugiau tokių žygių ateityje ir ne tik į firmos balius.

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s